.

.

Сад Форма Волна Полирање Тркала со месо тело 3мм Огледало Чистење Тркала Партал Тркала Glazer Бела Коса Полирање Четка Мелење Глава

Сад Форма Волна Полирање Тркала со месо тело 3мм Огледало Чистење Тркала Партал Тркала Glazer Бела Коса Полирање Четка

DEN 335.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
15mm
Бренд Име:
FGHGF
Број На Модел На:
Моќ Алатка Додатоци
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата