.

.

Глуварче Акрилик Модерната Led Таванот Светла Dia120 100 80 70 60cm За трпезарија Спалната соба Дома Осветлување Железо Таванот Светилка

Глуварче Акрилик Модерната Led Таванот Светла Dia120 100 80 70 60cm За трпезарија Спалната соба Дома Осветлување Железо

DEN 2904.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Wattage:
Remote Dimming
Тип На Објект:
таванот светла
Материјал:
Железо
Заврши:
Железо
Гаранција:
2 години
Употреба:
Дневно осветлување
сертификација:
CQC,CE,RoHS,EMC,LVD,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Примена:
Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Е dimmable:
Yes
Број На Модел На:
XL5019
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
MDWELL
Е Светилки Вклучени:
Yes
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Карактеристики:
Модерната Едноставност Железо
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
Оптоварување
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани

Стоката во категоријата