.

.

ZHENZU Мажите Момче Фудбалски Чевли Фудбал Чизми ТФ Хард Суд Патики Тренери Евра Големина 35-44 krampon futbol orjinal voetbalschoenen

ZHENZU Мажите Момче Фудбалски Чевли Фудбал Чизми ТФ Хард Суд Патики Тренери Евра Големина 35-44 krampon futbol orjinal

DEN 941.00
DEN 960.00
-2 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
38, 39, 35, 36, 42, 43, 40, 44, 37, 41
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Фудбал Чевли
Датум На Издавање:
Fall2017
Технологија:
dmx
Бренд Име:
ZHENZU
Пол:
Мажи
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Број На Модел На:
1604
Insole Материјал:
Гума
Применливи место:
Хард Суд
Функција:
Дише,Водоотпорен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Outsole Материјал:
Гума
Видови На Hobnail:
Трева(TF)

Стоката во категоријата