.

.

MylitDear 20/36Pcs Магнетни Градежни Блокови Играчки Изградба Модел DIY 3D Магнетни Дизајнер Едукативни Играчки Тули Децата Подароци

MylitDear 20/36Pcs Магнетни Градежни Блокови Играчки Изградба Модел DIY 3D Магнетни Дизајнер Едукативни Играчки Тули

DEN 381.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Возраст Опсег:
19-24M,>14Y,10-12Y,13-14Y,4-6Y,7-9Y,2-3Y
Бренд Име:
MylitDear
Парчиња:
20Pcs или 36Pcs
Број На Модел На:
NO0001
Материјал:
Пластични
боја:
Како Слика Шоу,брод по случаен избор
Име:
20/36 компјутери Голема Големина Магнетна Блокови
Точка име :
Конструкторот за деца magmetic дизајнер тули
Модел:
Осветлуваат тули магнетни играчки изградба изградба на
Големина:
Нормална Големина,Како Слика Шоу
Тули Број:
20Pcs или 36Pcs
За:
Деца Роденден Подароци,Божиќ Подароци,Бебе Играчки,Класичните Играчки
Пакет:
Во Добар Пакет,со упатство
Класификација:
Магнетно

Стоката во категоријата