.

.

Viltrox L132T LCD Дисплеј Bi-Боја & Dimmable Тенок dslr фото LED Светло во Видео за Canon Nikon Камера DV видео камера

Viltrox L132T LCD Дисплеј Bi-Боја & Dimmable Тенок dslr фото LED Светло во Видео за Canon Nikon Камера DV видео камера

DEN 1082.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Aputure
Пакет:
Yes

Стоката во категоријата