.

.

Мода НОВИ Долги уши прекрасна куче глеѓ дизајн 925 Sterling Silver Хривнија убаво рачно изработени Pendant Шарм

Мода НОВИ Долги уши прекрасна куче глеѓ дизајн 925 Sterling Silver Хривнија убаво рачно изработени Pendant Шарм

DEN 348.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
чекор напред
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SF296C
Шарм Тип:
Животни
Материјал:
Сребро.
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
100% 925 Вистински Сребрен Материјал, не Позлатен Сребрен
Метал Печат:
925
Место на Потекло:
Кина
Пол:
Жените или унисекс
Главниот Камен:
цирконот камен
Тежина:
About 2.5g
Е Прилагодена:
Yes
Пакување:
1pc/opp Вреќа

Стоката во категоријата