.

.

Zeegle 120*160cm Мрачно Долго Кадифен Тепих За Дневна Соба Мека Детска Соба Килими Ноќни Душеци Дебели Топло Декорација патосници

Zeegle 120*160cm Мрачно Долго Кадифен Тепих За Дневна Соба Мека Детска Соба Килими Ноќни Душеци Дебели Топло Декорација

DEN 534.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
80X120cm, 80X160cm, 60X120cm, 120X160cm
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Употреба:
Спалната Соба,Молитва,Декоративни,Хотел,Дома
Обликот:
правоаголник
Декорација Стил:
Модерна
Стил:
Лента
Начини на Продажба:
парче
Број На Модел На:
мат
Шаблон Тип:
Шарени
Место:
дневна соба
Техника:
Машина Направени
Бренд Име:
ZEEGLE
Материјал:
100% Полиестер
дизајн:
Тепих

Стоката во категоријата