.

.

6pcs 8inch (Злато,Розова,Бела) Хартија Фенери Ткиво Хартија Пом Poms Свадба Оркестарот Партија Материјали Виси Големи Топки Хартија за Цвеќе

6pcs 8inch (Злато,Розова,Бела) Хартија Фенери Ткиво Хартија Пом Poms Свадба Оркестарот Партија Материјали Виси Големи

DEN 182.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
Хартија
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Денот на Таткото,Свадба & Ангажирање,Нова Година,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Цвет,Солидна Боја
Бренд Име:
flowerherd
Број На Модел На:
7852
is_customized:
Yes
Големина:
L

Стоката во категоријата