.

.

Извезена Кука Закрпи за Искористување Услуга Куче, Емоционална Поддршка,Во Обука,Услугата Куче Во Обука и Терапија Куче Закрпи

Извезена Кука Закрпи за Искористување Услуга Куче, Емоционална Поддршка,Во Обука,Услугата Куче Во Обука и Терапија

DEN 191.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
6 x 2
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
услуга куче
Тип На Производ:
Закрпи
Тип На Производ:
Закрпи
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски,Везени
Техника:
Извезена
Големина:
6 x 2
Стил:
Железо-На,Шие-на
Број На Модел На:
услуга куче
Количина:
1
Материјал:
Ткаенини
Место на Потекло:
Кина

Стоката во категоријата