.

.

Кина производ 6.8 l 30Mpa 4500psi НУРКАЊЕ карбонски влакна воздух цилиндар & вентил & пополни станица за мали макбаскет резервоарот refilling

Кина производ 6.8 l 30Mpa 4500psi НУРКАЊЕ карбонски влакна воздух цилиндар & вентил & пополни станица за мали макбаскет

DEN 7348.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Оган Безбедност
Бренд Име:
Acecare
Број На Модел На:
CRPIII-145-6.8-30-Т
Работен Притисок:
30mpa
Празни Тежина:
3.9 kg
Дијаметар:
157mm
Должина:
533mm
капацитет на вода:
6.8 L
Цилиндар Нишка:
m18*1.5

Стоката во категоријата