.

.

Компатибилен проектор светилка DT00341 за CP-X980 CP-X985 MCX3200

Компатибилен проектор светилка DT00341 за CP-X980 CP-X985 MCX3200

DEN 1608.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
DT00341
SKU:
DT00341
База Тип:
nsh
Употреба:
бизнис образование дома
Гаранција:
120 дена
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Траење на живот:
2000-3000HRS
Одговара за:
CP-X980 CP-X985 MCX3200
оригиналниот:
Кина
Преносни:
Yes

Стоката во категоријата