.

.

Авто A/C Компресор За Порше Panamera 3.6/911 Audi A8/Бенц 7L5820803/94812601100/94812601101/7L5820803A/447220-9110/447190-36

Авто A/C Компресор За Порше Panamera 3.6/911 Audi A8/Бенц 7L5820803/94812601100/94812601101/7L5820803A/447220-9110/447190-36

DEN 3120.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација
Објектот Тежина:
8kg
Име На Модел:
WXAD028
Бренд Име:
WNRLN
Автомобил модел:
Порше Panamera 3.6/911 Audi A8/Бенц
Напон:
12V
Ладилни:
R134a
ОЕМ #:
7L5820803/94812601100/94812601101/7L5820803A/447220-9110/447190-3606
Автомобил Производител:
Audi
Тип На Објект:
A/C Компресор & Спојки

Стоката во категоријата