.

.

1 buc Цврста Состојба Реле РБС-75DD 75A 3-32V DC Влез НА 24-220 V DC РБС 75DD РБС-75 ДД Индустрија Контрола на Фабрика за промет на Големо со Топла

1 buc Цврста Состојба Реле РБС-75DD 75A 3-32V DC Влез НА 24-220 V DC РБС 75DD РБС-75 ДД Индустрија Контрола на Фабрика

DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Контакт Оптоварување:
Висока Моќност
Заштита На Функција:
Запечатени
is_customized:
Yes
Теорија:
цврста состојба реле
Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
РБС-75DD
Бренд Име:
EARUELETRIC

Стоката во категоријата