.

.

LNRRABC Хороскопски констелација Фантастична ѕвезди Стакло, Метал Тока Жени Мажи Ткаат Multilayer Мода Накит

LNRRABC Хороскопски констелација Фантастична ѕвезди Стакло, Метал Тока Жени Мажи Ткаат Multilayer Мода Накит

DEN 36.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Лав, Стрелец, Бик, Девица, Овен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LNRRABC
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа

Стоката во категоријата