.

.

10pcs 18mm Внатрешна Големина Антички Бронза И Сребро Текстура Стил Cabochon База Камео Поставување Шарм Pendant

10pcs 18mm Внатрешна Големина Антички Бронза И Сребро Текстура Стил Cabochon База Камео Поставување Шарм Pendant

DEN 30.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Wadsfred
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Рачно Изработени База
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
Камео-18mm Серија
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
доведе слободни и никел слободни Легура

Стоката во категоријата