.

.

OFNA/HOBAO ТРКИ 89004 Диференцијални Случај за Хипер MT за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот

OFNA/HOBAO ТРКИ 89004 Диференцијални Случај за Хипер MT за 1/8 ХИПЕР 8SC Бесплатен Превозот

DEN 207.84

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
GWOLVES
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
OFNA/HOBAO ТРКИ
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Материјал:
Најлон
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Алатка Материјали:
Собрани класа
Надградба На Делови/Додатоци:
Хидраулична Трансмисија Кутија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
ДИФЕРЕНЦИЈАЛНА СЛУЧАЈ

Стоката во категоријата