.

.

Q924 Бесплатен превозот multicolor факултативна ESSEE E08 MTB Алуминиум Лежишта на Возилото Roadster Супер Светло Pedaling Велосипед Педалата

Q924 Бесплатен превозот multicolor факултативна ESSEE E08 MTB Алуминиум Лежишта на Возилото Roadster Супер Светло

DEN 614.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Титаниум боја, Црвена, Виолетова, Зелена, Црна
Употреба:
патот велосипеди,планински велосипеди
Големина:
10.4*9.9CM
Материјал:
Челик
На Возилото Категорија:
Ultralight Педалата
Број На Модел На:
Q924
На Возилото Уред Категорија:
на возилото

Стоката во категоријата