.

.

Топло-Вистината 1PCS ААА++Нема Мртви Пиксели 4 инчен На iphone 5 5C 5S LCD Екран Целосно на Допир Digitizer бесплатен превозот

Топло-Вистината 1PCS ААА++Нема Мртви Пиксели 4 инчен На iphone 5 5C 5S LCD Екран Целосно на Допир Digitizer бесплатен

DEN 398.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
за iphone 5 црно, за iphone 5 бели, за iphone 5S бела, за iphone 5S црно, за iphone 5C црно, за iphone 5C бела
Бренд Име:
Топло-Вистината
LCD Комплет:
Yes
Екранот:
> 3
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Резолуција На Екранот:
1024x768
Број На Модел На:
За Iphone5 5C 5S
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5
боја:
црна или бела
Функција:
Без Допир ID
Големина:
4 inch
квалитет:
ААА++Нема Мртви Пиксели
Екранот:
Ретината HD Екран
QC:
100% Тестирани еден по еден
Супериорност:
нема светлина на самото место и нема нула
is_customized:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот

Стоката во категоријата