.

.

AETOO рачно изработени овча мобилен телефон чанта плима мажите е тенка плик паричник во машка кожа мажите долго чанта Гроздобер паричник

AETOO рачно изработени овча мобилен телефон чанта плима мажите е тенка плик паричник во машка кожа мажите долго чанта

DEN 1783.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Паричникот
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Висина:
10cm
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Пол:
Мажи
Бренд Име:
AETOO
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
L-703 факс
Стил:
Гроздобер
Објектот Должина:
19cm
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Passcard Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Вистински Тип На Кожа:
Овча
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
0.2kg
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Објектот Ширина:
1cm
Материјал:
Овча
Карактеристики:
Едноставно,Луксуз,Лесни,Висок капацитет,гроздобер
Стилови:
Повик,Мода,Гроздобер,Ретро,Бизнис,Европа

Стоката во категоријата