.

.

Aceworks Aceworks Мода Форма Шарм Монистра S925 Sterling Silver Монистра Одговара На Оригиналниот Шарм Хривнија Жените Подарок Сребро Мушка

Aceworks Aceworks Мода Форма Шарм Монистра S925 Sterling Silver Монистра Одговара На Оригиналниот Шарм Хривнија

DEN 180.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
about 1.0g-1.8g
Број На Модел На:
LH114
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Бренд Име:
ACEWORKS
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
925 Sterling silver
Тип На Објект:
монистра шарм
Објектот Форма:
тркалезна/овална/цилиндрични/нерегуларни
боја:
Сребрена/Thail Сребро.
Големина на дупка:
4mm
Материјал:
Sterling Silver

Стоката во категоријата