.

.

Жените Нови Beading Длабоко V Вратот Jumpsuit Есен Strapless Ноќен Клуб Партија Носат Bling Playsuit За Дами Dropshipping Трговија На Големо

Жените Нови Beading Длабоко V Вратот Jumpsuit Есен Strapless Ноќен Клуб Партија Носат Bling Playsuit За Дами Dropshipping

DEN 1896.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените
Бренд Име:
LATIBELL
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Jumpsuits
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Beading
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
плетење
боја:
Сива
Сезоната:
Пролет, Лето,Есен,Зима
Стил:
Секси

Стоката во категоријата