.

.

централната Африканска знаме Виетнам рака знаме flaying 20X30cm 10piece

централната Африканска знаме Виетнам рака знаме flaying 20X30cm 10piece

DEN 213.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20X30cm
Стил:
Летање
Употреба:
Рака
Бренд Име:
Летање
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
20x30cm
Јарболот Материјал:
Пластични
Тип:
Печатени
Големина:
30x20CM
Пол Големина:
40cm
Име:
централната Африканска

Стоката во категоријата