.

.

ASOCK ЛИДЕР Мажите Чорапи Пролет /Лето Висок Квалитет Памук Анти-Пропадна 3 Бои машки Чорапи Кратки Неформални Брод Scoks 6 Пара / Многу

ASOCK ЛИДЕР Мажите Чорапи Пролет /Лето Висок Квалитет Памук Анти-Пропадна 3 Бои машки Чорапи Кратки Неформални Брод

DEN 156.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
mix 6 pairs
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Sock Тип:
Повик
Дебелина:
Тенка
Број На Модел На:
AA041
Висок:
Не Покаже
Бренд Име:
Asock лидер
Материјал:
Памук
боја:
бела , сива , црна
Големина:
ЕУР 37-42
Стил:
погодни за сезоната:

Стоката во категоријата