.

.

Partaker Z7 Intel Core I5 3317U Lan Сите Во Еден екран осетлив на допир КОМПЈУТЕР Со 2G RAM меморија 32G SSD

Partaker Z7 Intel Core I5 3317U Lan Сите Во Еден екран осетлив на допир КОМПЈУТЕР Со 2G RAM меморија 32G SSD

DEN 13920.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитетот На Меморијата:
2GB
Процесор Главниот Фреквенција:
1.86
Пристаниште:
HDMI
Тип:
Сите-Во-Едно
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Број На Модел На Процесор:
I5 3317U
Број На Модел На:
Z7
Бренд Име:
Partaker
Процесор Серија:
Intel Core i5
Хард Диск Капацитет:
32G SSD
is_customized:
Yes
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel core i5 3317u Dual-Core 1.8 Ghz
Оперативен Систем:
Windows или Linux
Физичката димензија:
309.1*247.5*54(mm)
Капацитетот На Меморијата:
≥ 4GB
Процесор:
Intel
Големина На Екранот:
12-инчен
Производи Статус:
Акции

Стоката во категоријата