.

.

Насмевка Притисни Покрие Молив Случаи Бонбони Боја, ПВЦ Молив Случаи Студентите Молив Кутија Промотивни Училиште Канцелариски Мини Преносни Кутија

Насмевка Притисни Покрие Молив Случаи Бонбони Боја, ПВЦ Молив Случаи Студентите Молив Кутија Промотивни Училиште Канцелариски

DEN 47.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Жолта, Црвена, Виолетова, Зелена, Сина, Розова
Тип:
Молив Случај
Новина:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ruixiang
Големина:
17.5*5.2cm
Употреба:
подарок
категорија:
Молив Случај
Број На Модел На:
Насмевка ПВЦ Кутија Молив
боја:
8 Боја како Фото
дизајн:
Насмевка Молив кутија
Големина:
17.5*5.2cm
Материјал:
ПВЦ
Тежина:
50g/pc
КОЛИЧИНА:
1pc
Функција:
Канцеларија/Училиште Молив Случаи

Стоката во категоријата