.

.

4Pack КОЧАН Par Светлина 200W Топло Бела/Ладно Бела Led Par Зрак Може да се Мијат DJ Диско DMX512 Фаза Осветлување Ефект Дома Партија Опрема

4Pack КОЧАН Par Светлина 200W Топло Бела/Ладно Бела Led Par Зрак Може да се Мијат DJ Диско DMX512 Фаза Осветлување

DEN 13860.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
P234
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
240W
Име на производ:
200W КОЧАН Плоштадот Par Светлина
Напон:
AC90-240V, 50-60Hz
моќност:
240W
Извор На Светлина:
1pcs*200W Интегрирани LED светилка монистра
Боја 1:
ладно Бела или топло бела
Бојата 2:
Ладно Бела Топло Бела 2IN1
Животен век:
50000 часа
Затемнување:
0-100% линеарна затемнување
Контрола на владата:
DMX512, звук, авто, господар-роб
Канал:
2CH

Стоката во категоријата