.

.

Новиот 7 инчен IRBIS ХИТ TZHIT капацитивни екран на допир таблета digitizer панел замена бесплатен превозот

Новиот 7 инчен IRBIS ХИТ TZHIT капацитивни екран на допир таблета digitizer панел замена бесплатен превозот

DEN 201.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За IRBIS ХИТ TZHIT Digitizer Стакло Сензор
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
во парк
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
време на испорака:
Во рок од 2 дена по вашата исплата пристигне во Зачувам
Големина:
7 -инчен
Модел Бр.:
За IRBIS ХИТ TZHIT Таблета екран на Допир Панел
Следење Бр.:
Yes
Wholesales:
Поддршка

Стоката во категоријата