.

.

Colorland Бебе Nappy Кеси Пелена Торба Мајка Торба Породилно Mummy Чанта Бебе Шетач Торба Изми Од Машина

Colorland Бебе Nappy Кеси Пелена Торба Мајка Торба Породилно Mummy Чанта Бебе Шетач Торба Изми Од Машина

DEN 1324.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
БОЈАТА.ЗЕМЈА
Главен Материјал:
Најлон
Стил:
Hobos
Затворање Тип:
Патент
Големина:
(30cm
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
CLD-XM605
Објектот Висина:
30cm
Објектот Должина:
44cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Ширина:
12cm
Тип На Објект:
Пелена Кеси

Стоката во категоријата