.

.

Врвен квалитет 6MM Брилијантен Тркалезна Форма Австриската кристали лабава монистра топката снабдување хривнија DIY Накит Одлуки 100pcs/торба

Врвен квалитет 6MM Брилијантен Тркалезна Форма Австриската кристали лабава монистра топката снабдување хривнија DIY

DEN 97.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SQAI6
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Тежина:
NORMAL
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Круг Аспект
Количина:
100pcs/торба

Стоката во категоријата