.

.

Нерѓосувачки Челик Задниот Браник Заштитник Guard Плоча Трим Одговара За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Голф 6 Mk6 Голф 7 MK7 2009 -2017

Нерѓосувачки Челик Задниот Браник Заштитник Guard Плоча Трим Одговара За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Голф 6 Mk6 Голф 7 MK7

DEN 540.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
голф 6 2009-2012, голф 7 2013-2017
Тип На Објект:
Браници
Објектот Тежина:
0.3kg
Бренд Име:
WMYFC
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН VolkswagenGolf 6 Mk6 Голф 7 MK7
Име На Модел:
q215455
Објектот Ширина:
20inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Модел Година:
2010 -2016
Специјални Функции:
декорација и заштита
Објектот Должина:
50inch

Стоката во категоријата