.

.

Вентилатор за Dell Alienware M11X Р3 лаптоп процесор Вентилаторот за ладење 4PIN

Вентилатор за Dell Alienware M11X Р3 лаптоп процесор Вентилаторот за ладење 4PIN

DEN 269.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
DBJBA
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
Лаптоп Вентилаторот за ладење Ventilateur
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тестирани:
100% тестирано
Примена:
Процесор
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC

Стоката во категоријата