.

.

EIOISAPRA 5 Парови САД/Европски Улица Meias Боја Хип Хоп Среќен Чорапи Мажите Унисекс Скејтборд Смешно Чорапи Фустан Calcetines Hombre

EIOISAPRA 5 Парови САД/Европски Улица Meias Боја Хип Хоп Среќен Чорапи Мажите Унисекс Скејтборд Смешно Чорапи Фустан

DEN 543.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Мажи
Висок:
Членови на екипажот
Бренд Име:
EIOISAPRA
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Број На Модел На:
W3335(5)
Материјал:
Памук,Полиестер
боја:
шарени
Стил:
Креативен,Среќен
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Дише, Абсорбента
За сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Тежина:
220g
Место на Потекло:
JinHua,Кина

Стоката во категоријата