.

.

Универзална СИНА 2- 2.5 51mm - 63mm 45 Степен Лактот Силиконски Црева Цевка Турбо Доза

Универзална СИНА 2- 2.5 51mm - 63mm 45 Степен Лактот Силиконски Црева Цевка Турбо Доза

DEN 134.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Сина, Црвена
Име На Модел:
MSH-1
Објектот Дијаметар:
00inch
Објектот Ширина:
00cm
Специјални Функции:
Во парк подготвени да брод
Објектот Должина:
5m
Бренд Име:
MOFE
Објектот Висина:
00cm
Година:
2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
100% Силикон
Зафатнина:
00
Објектот Тежина:
00kg
Тип На Објект:
Систем За Ладење
Нема. на Цилиндри:
Универзална
Тип На Објект:
Turbo
Материјал Тип:
силиконски црева
Специјални Функции:
Универзална
Точка име :
силиконски црева
Функција:
внесувањето воздух
Првиот Клучен Збор :
90 степен на силиконски црева
ВТОРИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
силиконски црева
ТРЕТИОТ КЛУЧЕН ЗБОР:
Директно доза силикон
hickness:
3 ply

Стоката во категоријата