.

.

Висок Квалитет на Бесплатен превозот на големо 20pcs/многу 6*6.5*5.3 cm СТП Прстен Earring Пакување, Кутии, Кутии За Накит

Висок Квалитет на Бесплатен превозот на големо 20pcs/многу 6*6.5*5.3 cm СТП Прстен Earring Пакување, Кутии, Кутии

DEN 2352.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
DBX1612S
Материјал:
кожа
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Објектот Должина:
6cm
Објектот Висина:
5.3cm
Објектот Ширина:
6.5cm
Објектот Тежина:
89g
Производ Карактеристики:
прстен earring
Материјал:
pu

Стоката во категоријата