.

.

висок квалитет на 35mm 3.5 см широк 1.9 mm дебелина беж/кафе боја топла продажба памук полиестер webbing лента за торба за на рака

висок квалитет на 35mm 3.5 см широк 1.9 mm дебелина беж/кафе боја топла продажба памук полиестер webbing лента за

DEN 1200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Webbing
Ширина:
3.5cm
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Број На Модел На:
mian14
Материјал:
Полиестер / Памук
Техника:
Жакард
Функција:
Еко-Пријателски
decsription:
памук webbing
Големина:
3.5 см
Дебелина:
1.9 mm
боја:
беж/кафе

Стоката во категоријата