.

.

MY CHEMICAL ROMANCE MCR Хип Хоп Т Кошула Мажи Жени Девојка Момче Т-маица СЕВЕРНИОТ дел на ДУШАТА ЗАДРЖИ ВЕРАТА Фитнес Tshirt Графички Tee Блузи

MY CHEMICAL ROMANCE MCR Хип Хоп Т Кошула Мажи Жени Девојка Момче Т-маица СЕВЕРНИОТ дел на ДУШАТА ЗАДРЖИ ВЕРАТА Фитнес

DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
iDzn
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Хип Хоп
Материјал:
Памук,Lycra
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Геометриски
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Ткаени
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Сезоната:
Лето
Повод:
Секојдневниот
број:
Hu_RC701D-726 732
ОДГОВАРА ЗА:
МОМЧЕ.МАЖИТЕ.ЖЕНИТЕ.ДЕВОЈКАТА.УНИСЕКС
Шема:
MY CHEMICAL ROMANCE MCR.СЕВЕРНА ДУШАТА ЗАДРЖИ ВЕРАТА
боја:
Бела.црна.сина.

Стоката во категоријата