.

.

3pcs Новородено Бебе Облека Сет за во Автомобил Печатени Т-маица + Сини Панталони + Шапка Тимови Поставите Бебето Момчиња, Девојки, Млади Есен Зима Облека

3pcs Новородено Бебе Облека Сет за во Автомобил Печатени Т-маица + Сини Панталони + Шапка Тимови Поставите Бебето

DEN 192.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Бренд Име:
JOCESTYLE
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
3pcs Бебе облека сет
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал Состав:
Памук помеша
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати

Стоката во категоријата