.

.

JUSTSL момчиња и девојки се задржи топло кратки чизми отворено деца не се лизга на снегот чизми Децата мода памук чевли size21-36

JUSTSL момчиња и девојки се задржи топло кратки чизми отворено деца не се лизга на снегот чизми Децата мода памук

DEN 227.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Чевли Големина:
1, 2, 3, 4, 4.5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Бренд Име:
JUSTSL
Горниот Материјал:
PU
Outsole Материјал:
Гума
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Затворање Тип:
Zip
Подигнете Висина:
Средината На Теле
Подигнете Тип:
Чизми За Снег
Пети Форма:
Круг Пети
Пета Тип:
Станот со
Моден Елемент:
Шиење
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
24M,30M,31M,32M,23M,22M,21M,20M,15M,16M,17M,18M,19M,26M,25M,27M,28M,29M,33M,34M,35M,3T,4T,5T,6T,7T,8T,9T,10T,11T,12T,13T,14T,>14T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Чизми
НЕМА.:
17A-177

Стоката во категоријата