.

.

Хиперболичен Големина Вода-droped Стакло Приврзоци Со Свежи Бои И Живописни Цвет Одговара Изјава Накит DIY

Хиперболичен Големина Вода-droped Стакло Приврзоци Со Свежи Бои И Живописни Цвет Одговара Изјава Накит DIY

DEN 336.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
P217
Стил:
Симпатична/Романтичен
Шарм Тип:
Цвеќиња
Бренд Име:
XYTYM
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Никој
Тежина:
about 20g
Minner цел количина:
12pcs
време на испорака:
3 дена
Големина:
about 32x60mm
боја:
микс
Обликот:
долго пад

Стоката во категоријата