.

.

Freeshipping НОВИ SKB50/08A3 SKB50/08 A3 Моќ модул

Freeshipping НОВИ SKB50/08A3 SKB50/08 A3 Моќ модул

DEN 672.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повторливост:
100
Чувствителност:
100
Hysteresis:
100
Резолуција:
100
Тип:
забрзување сензор
Бренд Име:
SHIJIE
Тип На Сензор:
Piezoelectric
линеарна:
100
Мерен Опсег:
100

Стоката во категоријата