.

.

beibehang Сопствена Позадина Пејзаж Водопад 3D Пејзаж Позадина Ѕидното Сликарство Nonwoven Позадина

beibehang Сопствена Позадина Пејзаж Водопад 3D Пејзаж Позадина Ѕидното Сликарство Nonwoven Позадина

DEN 720.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Димензии:
1m2
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Функција:
Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Број На Модел На:
123
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
lu:
15644041

Стоката во категоријата