.

.

PLstar Космосот Најновите Harajuku НЛО Туѓо 3D Испечатени Sweatshirt Мажи Жени Outerwear Печати Суичери Момче Кул Дизајн блузи 5XL

PLstar Космосот Најновите Harajuku НЛО Туѓо 3D Испечатени Sweatshirt Мажи Жени Outerwear Печати Суичери Момче Кул

DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PLstar Космосот
Стил:
Панк Стилот
Број На Модел На:
FLS001
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Монтажни Дел:
Никој
Дебелина:
Тенка
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Стил:
мода,новина
Плус Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL , 5XL

Стоката во категоријата