.

.

76# Улиците Плима Човек Лабава Фармерки Хип Скејтборд Фармерки Baggy Панталони Тексас Панталони Хип Хоп Мажите Панталони 4 Сезони голема големина 30-46

76 Улиците Плима Човек Лабава Фармерки Хип Скејтборд Фармерки Baggy Панталони Тексас Панталони Хип Хоп Мажите Панталони

DEN 1218.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Мажи
Материјал:
Тексас,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Бренд Име:
SHIERXI
Дебелина:
Midweight
Ткаенина Тип:
Лента
Стил:
Повик
Измијте:
Бела,Светло
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Лабава
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Џебови
Половината Тип:
Средината
Фармерки Стил:
Директно
Број На Модел На:
30-46

Стоката во категоријата