.

.

оригиналниот SVS13 серија HDD хард диск кабел конектор V121_HDD_FPC_L 1P-1126X02-2110 20pin тест добар бесплатен превозот

оригиналниот SVS13 серија HDD хард диск кабел конектор V121_HDD_FPC_L 1P-1126X02-2110 20pin тест добар бесплатен превозот

DEN 888.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Додади На Картички,ЛАПТОП
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
Број На Модел На:
Лаптоп
Бренд Име:
ZYDNLP
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција:
6 monthes
Пакување:
Antistatic Торба и Кутија

Стоката во категоријата