.

.

Универзална 7 8 9 10 автомобил таблет КОМПЈУТЕР носителот Автомобил Авто ЦД Планината Таблет КОМПЈУТЕР Носителот Застане за iPad 2 3 4 5 6 Воздух 1 2 Таблета Автомобил носи?

Универзална 7 8 9 10 автомобил таблет КОМПЈУТЕР носителот Автомобил Авто ЦД Планината Таблет КОМПЈУТЕР Носителот

DEN 200.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
ZUCZUG
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За универзална 7-10 инчен
Материјал:
Пластични
Одговара за моделот:
За Ipad mini 1 2 3 за ipad 2 3 4 5 6 воздух 1 2
ОДГОВАРА ЗА:
7-10 инчен таблет КОМПЈУТЕР
Функција:
360 Степен Ротација Еластична Прилагодување Knob
Карактеристика 2:
Прилагодлива Големина
боја:
Црна

Стоката во категоријата