.

.

Коњ Часовници Мажите И Жените се Облекуваат Мода Кожа за на рака рачен часовник Кварц се Види Личност Секојдневен Relogio

Коњ Часовници Мажите И Жените се Облекуваат Мода Кожа за на рака рачен часовник Кварц се Види Личност Секојдневен

DEN 93.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Дебелина:
6mm
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
002
Бендот Материјал Тип:
кожа
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
30мм

Стоката во категоријата