.

.

5pcs 65mm Магнетни Шрафцигер Малку Филипс Шрафцигер PH2 Двојна Глава 1/4 месо тело За гипс картон Base Завртка Возачот Малку Сет

5pcs 65mm Магнетни Шрафцигер Малку Филипс Шрафцигер PH2 Двојна Глава 1/4 месо тело За гипс картон Base Завртка Возачот

DEN 275.00
DEN 280.56
-2 %

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Со Рачка Или Не:
No
Карактеристики:
Мини,Мултифункционални,Двојна Глава
Пакет:
5-9Pcs
Магнетно:
Yes
Навој На Главата Големина:
1/4/6.35 mm
Број На Модел На:
EV165
is_customized:
Yes
Тип:
Шрафцигер Сет
Завртка Тип На Глава:
Филипс
Бренд Име:
EVANX
Материјал:
Хром-vanadium Челик
T:
шрафцигер малку сет
шрафцигер големина:
PH2
Тврдост:
HRC65
Количина:
5pcs
Тежина:
60g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2set
Состојба:
Бренд Нови
Примена:
Гипс картон/Base Завртки Инсталација, итн.
кодот:
5048744102Y
Големина:
65mm

Стоката во категоријата