.

.

WIERSS Анти-удар Транспарентен Случај За Xiaomi Mi Микс 2s Про за Xiaomi Mi Микс 2 4GB 128GB 64GB 256GB Телефон Задниот поклопец Случај>

WIERSS Анти-удар Транспарентен Случај За Xiaomi Mi Микс 2s Про за Xiaomi Mi Микс 2 4GB 128GB 64GB 256GB Телефон Задниот

DEN 69.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
за Xiaomi Mi се Меша, за Xiaomi Mi Микс 2, за Xiaomi Mi Микс 2S
Големина:
For Xiaomi Mi Mix Pro 4GB 128GB 6GB 256GB 6.4
Карактеристики:
за Xiaomi Mi Микс 2 (Mix2)(Ево)(6GB 64GB/128GB/256GB 8GB 128GB) 5.99
Бренд Име:
wierss
дизајн:
Транспарентен,Обична,Симпатична
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Монтиран Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
За Xiaomi Mi Микс Про 4GB 128GB 6GB 256GB 6.4

Стоката во категоријата