.

.

Менито што се РЕЛАКСИРААТ здрава електрични терапија на грлото на појас турмалин производи физиотерапија уред мат рамо назад масажа појас

Менито што се РЕЛАКСИРААТ здрава електрични терапија на грлото на појас турмалин производи физиотерапија уред мат

DEN 6936.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Стандарден Напон:
220v
боја:
Браун камен
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Бренд Име:
МЕНИТО ШТО СЕ ОПУШТИТЕ
Број На Модел На:
ПР-Belt283 Tourmaine
Материјал:
Турмалин камен+ПВЦ+ткаенина
Име на производ:
Грлото на матката назад појас
Камен:
Браун турмалин
моќност:
AC220V
Количина на камен :
повеќе од 280pcs камен
Функција:
термо греење
Прилагодлива Температура:
40~70 степен C
далечинскиот:
Да ДОВЕДЕ
Примена:
Телото и назад
Пакување:
најлон чанта
Сертификат:
CE

Стоката во категоријата