.

.

KUS Морски Pitot Брзинометар Брод Водоотпорен Speedo Метар Мерач 12V/24V 65MPH 100KMH 85mm

KUS Морски Pitot Брзинометар Брод Водоотпорен Speedo Метар Мерач 12V/24V 65MPH 100KMH 85mm

DEN 1437.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
KUS
Производителот Дел Број:
CPOB-ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА-65
Објектот Должина:
15
Објектот Ширина:
9
Објектот Висина:
9
Објектот Тежина:
0.5
Материјал Тип:
Пластични
Специјални Функции:
IP67 Водоотпорен, Stepper Мотор
Осветленост Дел Број:
CPOB-ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА-65
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Другиот Дел Број:
CPOB-ВТОРАТА СВЕТСКА ВОЈНА-65
рамки:
бела пластика
Покажува Опсег:
0-65MPH
СИГНАЛ:
Pitot цевка обезбедува притисок сигнали
Дисплеј Тип:
Аналоген
Mtg Дупка:
3-3/8
Назад Светлина:
Црвено или Жолто(Switch со Wire Конектор)
Карактеристики:
Водоотпорен
Лице:
Бела
Работни Volt:
12/24V

Стоката во категоријата